KDO JSME?

Creative shop RORECZECH s.r.o. je přímým pokračovatelem creative shopu Geronimo Ad Store s.r.o. (založen 1995). Ve druhé půlce devadesátých let tato společnost vytvářela kreativní koncepty a strategie pro řadu síťových i lokálních reklamních agentur a přímých klientů.

Po roce 2001 byla činnost shopu utlumena, protože se jeho zakladatel (Tomáš Roreček) stal spolumajitelem a kreativním ředitelem full service reklamní agentury AG Geronimo (člen AKA). Pracoval mimo jiné pro klienty Hypoteční banka, Boiron (Oscillococcinum, Stodal), Česká pošta, Unileasing, Amcico, Hospodářské noviny, JVC, Spak, Radiožurnál, KM Beta, Partners, Skanska, Hanácká kyselka, Blesk pro ženy, MF Dnes, Fastum gel, Nasivin, Fio banka, Pioner Investments, Firo tour, Bauhaus aj.

V roce 2013 Tomáš Roreček z agentury odešel a oživil creative shop, tentokrát pod názvem RORECZECH s.r.o.

Vznikají kreativní řešení pro agentury i pro přímé klienty (Remmark, KRNAP, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo školství a tělovýchovy, Ministerstvo financí, 1. pozitivní, Konto Bariéry, Bigmat, Alukov, Divadlo Pod Palmovkou, Rigips (Habito), Metropole, PRE, Nový Smíchov aj.

Vytvořili jsme skupinu zkušených profesionálů (strategic planning, ideamaking, copywriting, grafika, online, výzkumy a analýzy aj.), kteří nejsou stálými zaměstnanci, což nám umožňuje sestavit pro každou zakázku optimální tým. Tento projektový způsob organizace se již na současném trhu prosadil a zkušenosti i výsledky nás přesvědčují, že můžeme být pro řadu klientů ideální volbou.

Zkuste to! :-)